GŁÓWNE CELE UKS DULOWA TO:
- awans drużyny "Seniorskiej" do klasy okręgowej w przyszłym sezonie, a kiedyś...III ligi,
- zbudowanie kompletnej drużyny "Młodzików", ich rozwój i możliwość współzawodnictwa na turniejach sportowych,
- założenie kolejnych sekcji sportowych,
- budowa trybuny i miejsc siedzących przy boisku.

DO REALIZACJI TYCH AMBITNYCH CELÓW, KLUB UKS DULOWA POTRZEBUJE TWOJEGO WSPARCIA!
Na ten moment brakuje nawet podstawowego sprzętu, strojów piłkarskich, urządzeń boiskowych. Otrzymana dotacja z UMiG Trzebinia nie zapewnia podstawowych - stałych, rocznych kosztów funkcjonowania Klubu.

DAROWIZNA DLA KLUBU
Każda osoba fizyczna, może wspomóc funkcjonowanie naszego klubu poprzez dobrowolną darowiznę! Jeśli zależy Ci na rozwoju kultury fizycznej młodzieży i promocji naszej miejscowości przekaż UKS Dulowa dowolną kwotę darowizny!

Dane do przelewu:
Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej w Dulowej
ul. Paderewskiego 65, Dulowa
32-545 Karniowice
Numer rachunku bankowego: 45 1240 4230 1111 0010 7080 1508 Bank Pekao
Tytułem: darowizna

Osoby prywatne i przedsiębiorcy mogą odliczyć od podstawy opodatkowanie darowiznę nie większą niż 6% uzyskanego dochodu (w ciągu roku podatkowego) - bez względu na wysokość darowizny (w myśl ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych).

ZACHĘCAMY DO WSTĘPOWANIA W POCZET CZŁONKÓW KLUBU!
Wypisanie deklaracji członkowskiej jest naturalną drogą do integracji społecznej i możliwości bycia częścią "struktury" spełniającej marzenia naszych podopiecznych: dzieci i młodzieży. Każda, drobna opłata członkowska jest jak cegiełka do budowy naszych celów.

Zostając Członkiem UKS Dulowa otrzymujesz:
- klubową legitymację uprawniającą do zniżek na klubowe gadżety,
-powiadomienia SMS o zbliżających się rozgrywkach sportowych oraz ich wynikach,
-możliwość uczestnictwa w Zebraniach Klubu z prawem do głosowania i imprezach organizowanych przez Klub,
-możliwość brania udziału w bezpłatnych zajęciach sportowych na sali gimnastycznej (badminton, koszykówka, siatkówka, piłka nożna) oraz korzystania z Klubowego sprzętu sportowego.
Według statutu członkiem klubu może być każda pełnoletnia osoba bez względu na miejsce zamieszkania. Osoby niepełnoletnie mogą być członkami klubu po uzyskaniu zgody rodziców bądź prawnych opiekunów.

ZAPRASZAMY DO GRONA NASZYCH SPONSORÓW!
Każda nawet drobna pomoc finansowa spotka się z naszą ogromną wdzięcznością i zapewniamy, że będzie gospodarnie i mądrze rozdysponowana.
Z dumą będziemy reprezentować także naszych sponsorów.
Sponsoring sportowy jest skutecznym nośnikiem promocji przedsiębiorstw i osób.
Naszym sponsorom oferujemy zamieszczenie logotypu:
- na oficjalnym serwisie klubu ww.uksdulowa.pl i stronie Facebook (1000 wyświetleń miesięcznie)
- na plakatach meczowych, ogłoszeniowych, banerach reklamowych przy boisku,
- na strojach sportowych piłkarzy
-certyfikat podziękowania

W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt:
Prezes Zarządu – Dawid Kowalik, telefon: 509 781 181

About us

Rok założenia: 1998 rok
Barwy: czarno-żółte
NIP: 628-19-05-309
Numer konta: Bank Pekao 45124042301111001070801508

Email: kontakt@uksdulowa.pl

Uczniowski Klub Sportowy Dulowa
      ul. Paderewskiego 65,
     32-545 Karniowice

DMC Firewall is a Joomla Security extension!